Jak break tai jest rozgrywana w tenisie

Wymyślony przez Van Alain w 1965 roku i po raz pierwszy przedstawił w Mistrzostwach Tenisa USA po raz pierwszy w 1970 roku, Tai Break pomogła uniknąć długich gier tenisowych, które mogłyby ostatnie dni między najlepszymi graczami.Łamacz tenisowy jest intensywny i często używany, gra w zestawie. Jest używany, gdy gracze są związani w 6-6 w zestawie, aby określić zwycięzcę zestawu. Niezależnie od tego, czy uczysz się grać w tenisa, albo jesteś widzem, ważne jest, aby zrozumieć zasady tej ekscytującej części gry.

Kroki

1. Obraz zatytułowany Zagraj w tenisa Tiebreaker Krok 1
jeden. Kiedy odtworzona jest przerwa na krawat. "Zestaw" - Jest to seria gier w tenisa, a gracz musi wygrać 6 graczy, aby wygrać zestaw.
  • TAI Break jest rozgrywana, jeśli obaj gracze zdobyli 6 graczy. Służy do określenia zwycięzcy w zestawie. Jeśli obaj gracze mają 5 wygranych GAMIPS, aby zwycięstwo w sieciach, aby wygrać minimum 2 gry z rzędu. Jeśli konto staje się 6, odtwarzane jest przerwa na krawat, aby określić zwycięzcę w zestawie.Obraz zatytułowany Zagraj w tenisa Tiebreaker Krok 1Bullet1
  • Tai Break może grać w każdym meczu dopasowania, jeśli gracze są naprawdę na wysokości. W takim przypadku gra będzie bardzo ekscytująca dla publiczności, a dla graczy staną się męczącym testem psychologicznym. Gra będzie pełna podwójnych błędów, więc prawdziwa gra towarzyszy psychologiczne gry!Obraz tytułowy Zagraj w tenisa Tiebreaker Krok 1Bullet2
  • 2. Jak konta na przerwę w tacach.
  • Punkty w łamie krawatowej są uważane od podstaw, a następnie jeden, dwa, trzy i t.RE.Różnią się od zwykłych punktów - 15, 30, 40 i t.RE.Obraz zatytułowany Zagraj w tenisa Tiebreaker Krok 2Bullet1
  • Pierwszy, który spadnie 7 punktów i przed przeciwnikiem za 2 punkty staje się zwycięzcą gry i zestaw.Obraz zatytułowany Zagraj w tenisa Tiebreaker Krok 2Bullet2
  • Obraz zatytułowany Zagraj w tenisa Tiebreaker Krok 3
    3. Proces gry Tai Break. Gracz, którego kolejka obsługują piłkę (która przyjął zgłoszenie w poprzedniej grze) przedstawia pierwsze zgłoszenie po prawej stronie sądu. Pierwszy punkt końcowy. Następny gracz lub gracze (jeśli para gry) wykonuje pierwsze zgłoszenie od lewej strony, a drugi po prawej stronie.
  • Jeśli tai przerwa jest para, zmiana pozycji graczy przechodzi, jak w grze zwykłą parę.Obraz zatytułowany Zagraj w tenisa Tiebreaker Krok 3Bullet1
  • Gdy tylko pierwszy pasza zostanie odegrana, dwie próby są dostarczane wroga, a wszystkie kolejne filmy występują ze zmianą pozycji i dwóch kanałów, a więc do końca gry.Obraz zatytułowany Zagraj w tenisa Tiebreaker Krok 3Bullet2
  • Gracze zmieniają się przez partie po każdym 6 grane okulary w grze (na przykład 4-2) lub dowolną inną kombinację liczb, które w ilości daje 6. Jeśli konto znajduje się w zestawie 7-6 (siedem Gemiów przeciwko sześciu graczy), gracze zmieniają się przez strony, ponieważ tai przerwa jest uważana za jedną grę. W przeciwieństwie do przesunięcia boków podczas meczu, zmiana boczna na przerwę krawat nie zapewnia żadnych pauzów, gra ostatnio stale, jeśli tylko gracz nie otrzymuje obrażeń.Obraz zatytułowany Zagraj w tenisa Tiebreaker Krok 3Bullet3
  • Pierwszy z graczy, którzy spadnie 7 punktów wygrywa w przerwę krawata, ale luka na koncie powinna wynosić 2 punkty. Na przykład, jeśli konto ma 7-6 - gra trwa, a jeśli 8-6 oznacza, że ​​jest zwycięzca. Niezależnie od tego, ile punktów da zwycięzcę tajskiej przerwy, zestaw zestawu zostanie zarejestrowany jako 7-6.Obraz zatytułowany Zagraj w tenisa Tiebreaker Krok 3Bullet4
  • Obraz zatytułowany Zagraj w tenisa Tiebreaker Krok 4
    cztery. Zwycięstwo w Tai Break. Bez względu na to, co grasz lub po prostu wyglądasz - jest to najważniejsza część! Jeśli jesteś widzem, spróbuj rozważyć, o czym myśli gracz i jak reaguje przed każdym ciosem. Jeśli grasz, istnieje kilka chwil, do których należy zwrócić uwagę na:
  • Od samego początku spróbuj wyrwać się w przywódców, biorąc pierwszy punkt i zdobywanie punktów przy każdym posła. Podwójne błędy mogą kosić psychicznie - nie zezwalaj na tak typową przyczynę tych błędów, aby skoncentrować się.Obraz zatytułowany Zagraj w tenisa Tiebreaker Krok 4Bullet1
  • Być pewnym i twardym. Trudne karmienie jest kluczem do zwycięstwa w remisie przerwy - wraz z koncentracją w swoim celu, z pewnością doprowadzi cię do zwycięstwa w przerwie krawatowej, ponieważ tai przerwa jest prawdziwym dopasowaniem do twojej psychologii. Zaleca się skorzystać z najlepszych strategii gry i kij do nich podczas tej gry.Obraz zatytułowany Zagraj w tenisa Tiebreaker Krok 4Bullet2
  • Jeśli masz "Sekret" Strategia, pomyśl przed użyciem. Musisz mieć 100% pewności!Obraz zatytułowany Zagraj w tenisa Ciebreaker Krok 4Bullet3
  • Jak przewidzieć zachowanie przeciwnika podczas łamacza krawatowego. Czy ma doświadczyć gier w Tai Break? Jest spokojny lub podekscytowany? Jeśli jesteś dobrym graczem i wiem, jak radzić sobie z sytuacją, możesz umieścić ciśnienie w grze, a to jest najbardziej przeciwnik.Obraz zatytułowany Zagraj w tenisa Tiebreaker Krok 4Bullet4
  • Watch Stat Jak robić tenis zen, otrzymując kilka porad na temat poprawy psychologicznej zrównoważonej gry.
  • Rada

• Mistrzostwa Outdoor USA jest jedynym wielkim turniejiem Hełmem (Otwórz Mistrzostwa Australii, French Open Championship, Wimbledon Tournament i Otwarte Mistrzostwa w Stanach Zjednoczonych są turnieje Grand Slam), gdzie w decydującym zestawie są w decydującym zestawie.
    • Odgrywa 3 zestawy, a gracz wygrywa, jeśli wygrywa 2 zestaw. Chociaż czasami gra może składać się z 5 zestawów, takich jak na przykład w męskim pojedynczym dużym kasku, a dla zwycięstwa musisz wygrać 3 zestawy.
    • Niektóre mecze odgrywają ostatni zestaw bez przerwy na tie "Zalety dwóch gry". Oznacza to, że gracz musi wygrać 6 graczy i mieć przewagę 2 gry nad przeciwnikiem. Gra może trwać, aż jeden z graczy otrzyma tę zaletę, na przykład, 8-6.